Repki - strona nieoficjalna

Mecz 1/2 Pucharu Polski Legia Warszawa-Ruch Chorzów
Ładowanie...

Jak zaprezentuje się drużyna Repek w rundzie wiosennej?

Który z zawodników zostanie królem strzelców II ligi?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. 99Baro 11
2. piotr_andrzejczuk 9

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

TRZY PUNKTY DLA REPEK!!!!

• autor: 99Baro, 2012-09-17 20:49

W  wyjazdowym spotkaniu rozegranym na boisku przy ulicy Kosowskiej drużyna Repek pewnie pokonała gospodarza MDS Sokołów 8:3. Pierwszym w historii hat-trickiem popisał się prawy obrońca Adrian Borowski, dwa trafienia zaliczył Jacek Jóźwiak, który z meczu na mecz coraz lepiej zgrywa się z zawodnikami Repek. Debiutancką bramkę w lidze "SIÓDEMEK" strzelił Piotr Andrzejczuk, po jednym trafieniu zaliczyli dwaj Kamile Olszewski i Daniluk.   Drużyna gospodarzy trzykrotnie pokonała naszego bramkarza, który rozegrał dobre spotkanie i kilkukrotnie uratował zespół od straty bramki. Przy bramkach straconych był bez szans, bramki padały z rzutu karnego po zagraniu ręką w polu karnym jednego z naszych zawodników, oraz po błędach naszych zawodników.

Skład Repek: Sebastian Olszewski, Adrian Borowski, Jakub Rosak, Jacek Siemieniak, Kamil Olszewski, Jacek Jóźwiak, Piotr Andrzejczuk, Patryka Adamczuk, Łukasz Borys, Kamil Daniluk, Marcin Horowicz, Adrian Waszczuk, Rafał Gawroński.

Repki po trzech kolejkach zajmują drugie miejsce, mając komplet punktów na koncie tyle samo co Jabłonna, która wyprzedza naszych lepszym bilansem bramkowym, po sześć punktów mają ATS Kowiesy oraz zespół Rudnik, *(który ma zaległy mecz z Sokołowem I). Cztery drużyny zdobyły po trzy punkty: Skrzeszew, MDS Sokołów, Grodzisk oraz Sokołow I* (zaległy mecz z Rudnikami), bez punktu pozostają Chądzyń i Bujały, które w 4 kolejce rozegrają spotkanie między sobą i na pewno jeden z zespołów zdobędzie punkty. Skrzeszew zmierzy się z Grodziskiem na własnym boisku, Rudniki na wyjeździe zmierzą się z MDS Sokołów. ATS-y na Orliku w Repkach podejmą Sokołów I, który doskonale zna te boisko, ponieważ już kolejny sezon rozgrywa spotkania jako gospodarz na obiekcie w Repkach.

Najciekawsze spotkanie 4 kolejki II ligi zapowiada się na Orliku w Jabłonnie, gdzie lider zespół Jabłonny podejmie wicelidera Repki. Myślę że obie drużyny będą odpowiednio zmotywowane do tego "pojedynku", zespół który wygra zostanie samotnym liderem i odskoczy rywalowi na trzy oczka. W spotkaniu nieoficjalną rywalizację stoczą najlepsi strzelcy drużyn Kamil Olszewski (Repki), Tomasz Plichta (Jabłonna), którzy walczą o koronę najlepszego strzelca ligi. Wszystkich chętnych do obejrzenia tego pojedynku zapraszamy na Orlik do Jabłonny w najbliższą niedzielę.

B.A.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Inna » Inne rozgrywki
1. Repki 52 bz